Ettevõte on asutatud 1993 aastal. Põhiliseks toodanguks on kergrõivad nii lastele, naistele kui ka meestele. Samuti spordi- ja vormirõivad.

Sellest ajast peale on ettevõte koostööd teinud nii kodumaiste kui välismaisete disainerite ja teiste klientidega. Enamus toodangust eksporditakse Skandinaaviamaadesse.

Töös kasutatavate materjalide valik on lai, kaasa arvatud trikotaažmaterjalid. Oleme valmis ka katsetusi tegema ka uute toodete ja materjalidega.

Meie poolt pakutavad teenused hõlmavad kogu protsessi kliendi ideest kuni lõpptoodangu valmimiseni, sh. ettevalmistused tootmisele, abimaterjalide lisamine, kvaliteedi kontrollimine, lõppviimistluse ja pakkimise juhendamine.

Teeme koostööd Eesti parimate tootmisvabrikutega, kus on seatud kõrged standardid nii tootmises kui ka töötajate seas.

Tööd teeme alati lähtuvalt klientide vajadustest, tähtsal kohal on pühendumus ning effektiivsus. Tugev koostöö töötajate ja kliendi vahel tagab kõrge kvaliteedi ning loob võimalused toota väga erineva suuruse ja mahuga tellimusi.

Oma töö paremaks eksponeerimiseks oleme valmis tegema näidiseid, et anda parem ülevaade, mida me teeme ja veelgi olulisem on, kuidas me seda teeme.

Hetkel töötab ettevõttes 8 inimest, sealhulgas tehnoloog-konstruktorid, tootejuhid, tootmisjuht, rätsep-õmbleja, lectra konstruktor-paigutaja.

Oleme teinud (teeme) koostööd põhiliselt Skandinaaviamaade väiksemate kaubamärkide disaineritega, aga ka Eesti disaineritega, samuti osalenud riigihangetel ja tootnud neid projekte.

Kõik küsimused on teretulnud, samuti olete alati oodatud külastama meie kontorit Tallinnas! Palume eelnevalt aeg kokku leppida.