Meist


PORTEX tegutseb aastast 1993.

Sellest ajast peale on ettevõte koostööd teinud nii kodumaiste kui välismaisete disainerite ja ettevõtetega. Suurem osa meie klientidest ja partneritest asuvad Skandinaavias.
Mõned näited meie klientidest: 
Nygards Anna, Dixie Grey, Dansk, Potz’Braulein, Rützou, Filippa K, Lina Österman ja tema Londonis baseeruv bränd- Pudel, Ullcentrum Öland, Ilse Jacobsen, Shoshan, Kakara.

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on moe-ja disainrõivaste tootmine - nii naistele, meestele kui ka lastele. Samuti spordi- ja vormirõivad ning riigihankke korras väljakuulutatud eriprojektid.
Tänu aastate pikkusele tegevusele on meil kogemus paljude erinevate materjalidega.  Oleme avatud ja paindlikud töötama ka täiesti uute toodete või materjalidega.

Meie poolt pakutavad teenused hõlmavad kogu protsessi - kliendi ideest kuni lõpptoodangu valmimiseni, sh. ettevalmistused tootmiseks, abimaterjalide tarnimine, kvaliteedikontroll, toodete lõppviimistlus ja pakkimine.
PORTEX'i koostöö partneriteks on Eesti parimad tootmisvabrikud, kus on seatud kõrged standardid nii tootmiskvaliteedi kui ka töökeskkonna osas.
Oma tegevuses lähtume alati klientide vajadustest. Pakkudes oma täielikku pühendumust ning effektiivsust. Usume, et tugev koostöö meie töötajate ja kliendi vahel aitab tagada toodete kõrge kvaliteedi ning loob võimalused toota väga erineva mahu ja vajadustega tooteid.

Oma töö kvaliteedi paremaks eksponeerimiseks oleme valmis tegema näidistooteid. Palume kohtumised meie kontori külastamiseks eelnevalt kokku leppida. 

Ootame põnevusega võimalust sinu ideed teoks teha!


EST